קורסים באקדמיה

הקורסים

האקדמיה כן קובעת

האקדמיה שלנו בין המובילות בארץ ללימודי תחום הריסים.
מלבד תוכנית הלימוד המקצועית שלנו, אצלנו כל בוגרות הקורס מקבלות ליווי אישי וצמוד ללא הגבלה! את הליווי נותנת במסירות קורל בעצמה, מה שנותן הרבה ביטחון ועזרה לבוגרות הקורס שלנו, הליווי כולל תוכנית עבודה אותה קורל בנתה.
בנוסף, כל בוגרת תקבל קישור לקבוצת וואטספ ייחודית בה נמצאות מעצבות ריסים שסיימו בהצלחה את הקורס ויוכלו להתייעץ ולשתף גם שם.

בנוסף לכל תלמידה ניתנת גישה בלתי מוגבלת לאיזור אישי באתר שלנו, בו היא תמצא את כל הסרטונים מהחלק הפרקטי בקורס, טפסים שונים להורדה, ומגוון רחב וידע נוסף שיעזור ועוד…
והכי חשוב, מרוב שאנחנו בטוחות ביעילות הקורס שלנו, אנו מציעים “אחריות” על הקורס, ומה זה אומר בעצם? כל תלמידה אשר עשתה את תוכנית העבודה והלכה לפי השלבים ולא הצליחה חלילה, יכולה לחזור ליום פרקטי נוסף ללא עלות באקדמיה שלנו. הכל רק כדי שתצליחי!

נעים מאוד, שמי קורל תורגמן ואני בעלת האקדמיה PRETTY RISS. אספר לך בקצרה על סוגי הקורסים שלנו, ואתן לך כמה טיפים כיצד לבחור את המקום הנכון עבורך ללמוד את תחום הריסים ואראה לך למה כדאי לך לבחור בי כמורה שלך. 

באקדמיה ישנם שלוש מסלולים לבחירה – 1. קורס פרימיום המשלב לימודי הלחמה והרמת ריסים יחד. 2. קורס הלחמת ריסים בנפרד 3. קורס הרמת ריסים בנפרד.

אז דבר ראשון שכדאי לדעת, היום בתחום לימודי הריסים ישנם בתי ספר הפועלים בצורה פיראטית, כדאי תמיד לשאול איזו שיטה מלמדים בקורס? האם מעבירה את הקורס מאסטרית מנוסה בעלת ותק או כל מורה אקראית. האם בית הספר בו את מתעניינת מלמד הלחמת ריסים או הדבקת ריסים? בדרך כלל, מאסטרית להלחמה לעולם לא תלמד גם הדבקה, מכיוון ומדובר בשיטה סותרת ומזיקה (ראי מאמר בנושא בבלוג שלי). 

תשאלי תמיד איזה ערך מוסף את מקבלת בקורס? מה שונה מכל בתי ספר אחרים. לדוגמא אצלי לאחר הקורס התלמידות שלי נהנות מליווי אישי וצמוד, מצטרפות לקבוצת וואטספ גדולה לתמיכה נוספת, נהנות ממנוי חינם באתר ונחשפות לתוכן ייחודי, מקבלות הנחה קבועה על כל המוצרים שלי, נהנות מחידושים בתחום באופן קבוע והצעות להשתלמויות מיוחדות ועוד הרבה!! אשמח להיות חלק בדרך החדשה שלך ולתת את כל מה שאני יודעת ויכולה כדי לעזור לך להגשים חלום -קורל-

בחרי למטה מה המסלול שהכי מתאים עבורך וקראי עוד עליו.

2,700 ₪

קורס ריסים פרימיום

5,900 ₪

קורס הלחמת ריסים

3,700 ₪

יש לך שאלה?

אנחנו תמיד כאן בלחיצת כפתור

לשיחה לחצו כאן
PrettyRiss
שלום,
נשמח לעזור לך בוואטסאפ :-)