קורס הלחמה, הרמת ריסים וגבות
קורס פרימיום

קורס הלחמה, הרמת ריסים וגבות
קורס פרימיום

למה אצלנו

קורס ריסים פרימיום משולב

אז אחרי שהכרנו קצת באתר שלנו, נספר לך על הקורס שלנו

קורס ריסים פרימיום באקדמיה שלנו הוא מסלול מקצועי ויסודי, ללימוד תחום הריסים בשיטה הרוסית, באמצעות הלחמה והרמה אותו מעבירה אחת המאסטריות הנחשבות בישראל בתחום הריסים.
בקורס שלנו תקבלי את כל הכלים והידע הכי מעודכנים על מנת לעסוק בתחום ממש בסיום הקורס.

ניסיון קודם

לא נדרש ידע או ניסיון בתחום כדי ללמוד אצלנו, הקורס מובנה ומתאים במיוחד עבור נשים שמחפשות קורס מקיף הכולל את הבסיס של התחום, גם ללא ניסיון, אצלנו תוכלי ללמוד קורס מקצועי ושיטות ברמה הגבוה ביותר.
אם את כבר עוסקת במקצועות היופי – התחום הוא מושלם להוספה לסל הטיפולים שלך ולספק כ שירות משלים אותו תוכלי להציע ללקוחותייך ולקבל הכנסה נוספת משתלמת מאוד.

מה לומדים בקורס ריסים פרימיום?

בקורס תלמדי את השיטה ״הרוסית״ שיטה קפדנית ומיוחדת, אשר דוגלת בשמירה על הריסים הטבעיים לאורך זמן, ואף משקמת אותם.
בקורס תלמדי תיאוריה מקיפה ומעניינת הכוללת לימודים מקיפים של טיפולי להרמת ריסים, הרמת גבות והלחמת ריסים, לימוד שיטת המראה הקלאסי, דו מיימדי, תלת מיימדי, ווליום בתחום ההלחמה.
איך מתאימים את הריסים ללקוחה לפי מבנה פנים וסגנון מתאים, נלמד על מגוון אפקטים כגון – המראה החתולי,טבעי,בובתי,פתוח ועוד… בתחום ההרמה תלמדי על התאמת תבניות שונות, קשרים כימיים, לימוד על החומרים השונים ועבודה נכונה.
הקורס כולל גם לימוד שיווק נכון ובניית מחירון בצורה חכמה. נדבר על צילום נכון, זוויות ועיצוב.
החלק הפרקטי כולל עבודה ותירגול על בובות ועל מודליסטיות של כל סוג טיפול עם ליווי אישי וצמוד של לאה קורל בעצמה לאורך כל הקורס וגם לאחריו.

הכשרה נוספת מטעם המותג EYETALENT – בונוס ענקי

הקורס אצלנו מתמקד בשיטת למינציה ובוטוקס מבית המותג EYETALENT האיטלקי, אחת החברות המוכרות  לחומרים סופר איכותיים להרמת ריסים וגבות, החברה *היחידה* בארץ שהחומרים שלה מספיק חזקים ואיכותיים כדילגרום לטיפול להחזיק מעמד יותר כעד 30% מעל לחומרים אחרים.
EYETALENT פיתחה שיטה ייחודית אשר לא רק גורמת לריסים הטבעיים להיראות מורמים ומודגשים באופן קבוע, אלא בזכות החומרים שלה גם משקמת ומזינה את הריס הטבעי לאורך זמן. בתחום ההלחמה החומרים של EYETALENT מיוצרים מסיב קוריאני איכותי ביותר בשם PBT , חומר ייחודי ויוקרתי אשר לא נהרס בחשיפה ל מים/חום/קור ולא יכול לשנות את צורתו. לאחר השתלמות מיוחדת המיועדת למורות בלבד במשרדי המותג, האקדמיה שלנו נבחרה להוביל וללמד בישראל מטעם החברה האיטלקית, ביחד עם החומרים האיכותיים שלה והשיטות היחודיות שלה, כך שכל תלמידה שלנו מקבלת בסיום הקורס לא רק תעודה מטעם האקדמיה Pretty Riss, אלא גם תעודה בינלאומית נחשבת ביותר.

קורס הרמת גבות במתנה!!

כל נרשמת לקורס פרימיום שלנו עכשיו תקבל במבצע מיוחד קורס הרמת גבות במתנה, את הקורס מעבירה לאה קורל ומלמדת טכניקות מעניינות ושיטה ייחודית עם החומרים של המותג eyetalent איך לעשות הרמת גבות מושלמת ובטוחה. עוד כלי שיעזור לך להקפיץ את ההכנסה שלך ולתת מענה נוסף ללקוחותייך.

האם מקבלים ערכת מוצרים בקורס ריסים פרימיום?

במהלך הקורס תקבלי 2 ערכות חומרים יוקרתיות, אשר מספיקות ל 60 לקוחות לפחות.
ערכה להלחמה וערכה להרמה. הערכות כוללות את כל החומרים הדרושים להתחלת עבודה מיידית.
המוצרים נבחרו בקפידה רבה ע”י לאה קורל ומנכל המותג EYETALENT ישראל. הערכות מכילות את כל המוצרי פרימיום של המותג וארוזים בקופסאות יוקרתיות! את כל המוצרים האיכותיים שלנו שתקבלי בערכות ניתן למצוא גם לאחר הקורס בהנחה מיוחדת עבור תלמידות בלבד בחנות האינטרנטית שלנו או בחנות בקליניקה.
לכל תלמידה ישנה אפשרות לקבל משלוח עד הבית ונציגה שפנויה לשוחח ולתת מענה על שאלות בעת הרכישה כולל שאלות מקצועיות והסבר מפורט על אופן השימוש בכל המוצרים.

שווי כל ערכה הינו 1000 ש”ח !! סהכ 2 ערכות בשווי 2000 ש”ח הכוללים במחיר הקורס.

מי מלמד בקורס פרימיום שלנו?

את לימודי הקורס מנחה קורל מאסטרית ומייסדת החברה, קורל נחשבת למומחית מהשורה הראשונה, נוהגת להעביר קורסים והשתלמויות לתלמידות מכל הארץ, בעלת וותק בלימוד כל השיטות השונות.
קורל עברה השתלמויות רבות מסביב לעולם אצל מאסטריות ושופטת בחול. קורל נוהגת להשתתף בתחרויות, ובכנסים מיוחדים.
קורל מרצה בלעדית בכנס השנתי לקוסמטיקאיות הגדול בישראל של חברת ״Benita” , כבר שנים. הקימה את הכנס הגדול בישראל למלחימות ומרימות ריסים “THE LASH OSCAR” אשר הביא ארצה מעל ל 7 מאסטריות ומאסטרים מרחבי העולם להעביר קורסים והשתלמויות בישראל.
קורל פיתחה בבלעדיות שורת מוצרים איכותיים אשר ניתן למצוא רק אצלנו, החומרים הותאמו במיוחד לאקלים הישראלי וכמובן ממשיכה להביא חידושים ולהעביר הרצאות בישראל למלחימות ומרימות ריסים במקצוע.

מה מייחד את האקדמיה שלנו ממקומות לימוד אחרים?

מלבד תוכנית הלימוד המקצועית שלנו, אצלנו כל בוגרות הקורס מקבלות ליווי אישי וצמוד ללא הגבלה! את הליווי נותנת במסירות קורל בעצמה, מה שנותן הרבה ביטחון ועזרה לבוגרות הקורס שלנו, הליווי כולל תוכנית עבודה אותה קורל בנתה עם אחוזי הצלחה גבוהים בזכות הניסיון הרב שלה ללימוד.
בנוסף, כל בוגרת תקבל קישור לקבוצת וואטספ ייחודית בה נמצאות מעצבות ריסים שסיימו בהצלחה את הקורס ויוכלו להתייעץ ולשתף גם שם.
בנוסף לכל תלמידה ניתנת גישה בלתי מוגבלת לאיזור אישי באתר שלנו, בו היא תמצא את כל הסרטונים מהחלק הפרקטי בקורס, טפסים שונים להורדה, ומגוון רחב וידע נוסף שיעזור ועוד…
והכי חשוב, מרוב שאנחנו בטוחות ביעילות הקורס שלנו, אנו מציעים “אחריות” על הקורס, ומה זה אומר בעצם? כל תלמידה אשר עשתה את תוכנית העבודה והלכה לפי השלבים ולא הצליחה, יכולה לחזור ליום פרקטי נוסף ללא עלות באקדמיה שלנו כמובן יחד עם קורל בעצמה. הכל רק כדי שתצליחי!

כלים נוספים הניתנים בקורס

בקורס נלמד אודות שיווק נכון, סודות על אינסטגרם וטכניקות פרסום.
בניית מחירון ייחודי בצורה חכמה, זוויות צילום ואפליקציות סודיות לעריכת תמונות.
כלים מצויינים למינוף העסק ועוד סודות שרק קורל יודעת לספר.

איזו תעודה מקבלים מהאקדמיה?

בסיום מסלול הלימודים, בוגרות הקורס מקבלות 4 תעודות התמחות בתחום עיצוב הריסים.
תעודה ראשונה- התמחות בהלחמת ריסים.
תעודה שניה- התמחות בהרמת ריסים
תעודה שלישית ורביעית- התמחות בהרמת ריסים מטעם מותג חברה בינלאומית ״EYETALENT”.
המותג בחר בקורל ,להוביל את מכירת המוצרים של החברה בישראל.
קורל עברה השתלמות מטעם החברה ונבחרה גם ללמד מטעמם.
לכן כל תלמידה בנוסף לתעודה מטעם האקדמיה שלנו, מקבלת 2 תעודות בינלאומית נוספת מטעם המותג האיטלקי. (אחת להרמה ואחת להלחמה)
התעודות יאפשרו לך להשתלב בתחום הפופולרי ויעזרו לך להביא לקוחות חדשות בזכות שם האקדמיה שלנו שהולך לפנינו.

יש לך שאלה?

אנחנו תמיד כאן בלחיצת כפתור

קורס ריסים פרימיום

5,900 ₪

קורס הרמת ריסים

2,700 ₪

קורס הלחמת ריסים

3,700 ₪

התגובות שלכן

אהבה חדשה

עדן משה
תלמידה ולקוחה של החנות

“קורלי אהובה שלי!!!
תודה רבה רבה רבה על הכל . הסבלנות, ההקשבה , הלמידה, העזרה והכל בכיףףף ובחיוך!! ללא ספק זכיתי והיה שווה להגיע את כל הדרך עד אלייך! אוהבת אותך יפה שלי”

אוריה
תלמידה ולקוחה של החנות

“היה חשוב לי לשתף אותך בהצלחה שלי שהרבה ממנה זה את.
אני בתפוסה מלאה לשבועיים הקרובים!
כמה שזה מטורף ולא מובן מאליו שזה יקרה כל-כך מהר.”

אתי לוי
תלמידה ולקוחה של החנות

“קורל יקרה. ראשית לפני הכל… רציתי להגיד לך שאת אישה מיוחדת. מלאת רוך ועדינות. מקצועית ללא פשרות!!! הייתה לי חוויה מיוחדת.
שהברכה תשכון לעד בביתך.”

סתיו בוזגלו
תלמידה ולקוחה של החנות

“קורל אהובה !רוצה להגיד לך תודה על הליווי הצמוד על העזרה והתמיכה אין כמוך נהנתי ממש ולמדתי המון… מקווה שניפגש שוב בקרוב בע”ה תודה ענקית!!!”

בת אל דוידוב
תלמידה ולקוחה של החנות

“היה מושלם נהנתי מכל רגע לא מפסיקה לעלות אותך בכל מקום אפשרי ולספר עלייך על הטוב לב שלך ועל הנתינה היה לי כיף, אני אתגעגע”

לשיחה לחצו כאן
PrettyRiss
שלום,
נשמח לעזור לך בוואטסאפ :-)