אודותינו

הרמת גבות טבעית

המותג

יותר מריסים

נעים מאוד, שמי קורל תורגמן בעלת המותג.

החלום שלי היה כשהתחלתי להתעסק בתחום הריסים לפתוח מקום בו כל לקוחה שמגיעה, מקבלת את התוצאה הכי איכותית שהיא יכולה לקבל, להקים בית ספר בו כל תלמידה מקבלת את כל היחס והלימוד הכי מדוייק ואיכותי שיכולה לקבל. קליניקה שבה האיכות היא במקום הראשון, תמיד צפיתי מהצד כמה חששות יש לנשים מהטיפול, וחלמתי על מקום בו כל החששות יהפכו להגשמת חלומות. מאוד רציתי לתת חווית לימוד שונה ממה שיש בארץ, קורס בו כל תלמידה שרוצה להצליח תקבל את כל הכלים כדי לעשות כן.

אז אני מתרגשת להציג לכן, את מתחם הטיפולים הראשון בגודלו בישראל אשר מתמחה בטיפולי הלחמת ריסים/הרמת ריסים בשיטה הרוסית.

מה זה אומר בעצם? אפס פשרות, דגש על איכות עבודה וחומרים מהשורה הראשונה. שיטה ייחודית עם 0 סיכונים והכי חשוב, שמירה על בריאות הריס הטבעי לאורך זמן.

אני יכולה לספר לכן שהעבודה הכי מאתגרת היא למצוא את המאסטריות הטובות ביותר שאוכל להכשיר לעבוד אצלי כי לצערי זוג ידיים לא מספיקות כדי לקבל את כולן.

והיום תוכלי למצוא בקליניקה שלנו 4 מאסטריות שהגיעו במיוחד מחול, בעלות וותק וניסיון, בעלות תעודות הסמכה מהאקדמיות המובילות בעולם + עברו הכשרה מיוחדת באקדמיה שלנו, אשר עובדות אצלנו במסירות רבה, משקיעות מאמצים רבים כדי להוציא את כל מעגל לקוחותינו מרוצות תמיד.

אז איך זה עובד?

תוכלי לבחור כל מראה שיתחשק לך ואנחנו פשוט נביא את המראה החלומי שלך לידי ביצוע מושלם.  את מוזמנת להמשיך ולגלות הכל אודות הלחמת ריסים והרמת ריסים באתר שלנו! אבל לפני כן.. אשתף אותך איך הכל התחיל המשיכי לגלול למטה..

הדבקת ריסים לחודש

יותר מ…

תלמידות
0

יותר מ…

שנות ניסיון
0

הצוות שלנו

נשים
0

הסיפור שלנו

ככה הכל התחיל

אז הסיפור שלי מתחיל כך…

בגיל 12, אימי היקרה, הזמינה טיפול שרק יצא בישראל. המעצבת הגיעה עד הבית שלנו, והלחימה לאמא שלי ריסים על המיטה.
הייתי יושבת לידה שעות, בכל פעם. מהופנטת מהעבודה שלה.בגיל 18.5 הייתי אז חיילת בסדיר, החלטתי לרכוש קורס בסיסי להלחמת ריסים אמרתי לאמא שלי את תראי, בסוף רק אני אעשה לך.

סיימתי את הקורס בהתחלה, התחלתי לקבל מודליסטיות ועד שלא הרגשתי מוכנה לא הפסקתי להתנסות עליהן.

לאט לאט, מצאתי את עצמי עובדת בתחום, התחלתי בתוך חדר קטנטן עם שותפה במכון יופי, לאחר מכן השכרתי חדר קטן לבד בתוך מספרת גברים, ובכל פעם שעברתי למקום חדש, הוא היה גדול יותר ומרשים יותר. הרגשתי שאני חייבת לדעת הכל להתמקצע ממש בהכל, נסעתי ביחד עם מתרגמת למאסטריות הנחשבות ביותר, מאוקראינה, רוסיה, אוזבקיסטן וארצות הברית. השמועה התפשטה בזכות ההתקדמות המקצועית שלי וקיבלתי מאות פניות מנשים שרוצות שאלמד אותן את התחום. החלטתי לפתח את כישורי הלימוד שלי לפני שאני מתחילה ללמד, ונסעתי להשתלמויות נוספות, ובניתי תוכנית עבודה.

לאט לאט התחלתי להסכים ללמד והתוצאות פשוט מילאו אותי, הרגשתי שליחות משמיים. לתת יד לנשים להגשים את עצמן ולפתוח בדרך עצמאית כלכלית ובטוחה משלהן, להגשים חלום ממש כמו שאני חלמתי.

בגיל 21, נכנסתי להריון לאחר החתונה, הגעתי למצב שאני כבר בחודש תשיעי ואני לא יכולה כבר לקבל לקוחות, היו המון חששות- מה אוכל לעשות? אאבד את כל הלקוחות שלי חשבתי. באותה תקופה, פנתה אלי עולה חדשה מאוקראינה שעובדת בתחום שנים, לגבי הצעת עבודה. לאחר בדיקה מעמיקה לגבי איכות העבודות שלה, הבנתי שמדובר באישה מאוד מוכשרת ומיד הסכמתי וכך היה, מאוד מהר כבר לא היה מקום ללקוחות חדשות, והחלטתי להביא עוד עובדת, ועוד ועוד. עד שכבר הייתי חייבת להשכיר מקום גדול יותר כדי שאוכל לנצל את המקום בצורה טובה ולהגשים את החלום הכי גדול שלי. להקים את בית הספר הגדול בישראל ללימודי ריסים. חיפשתי וחיפשתי את המקום שהכי יתאים עבורי. ומצאתי נכס בגודל 150 מטר, אותו חילקתי לשתי קומות טיפולים וקומה שלמה של אקדמיה. אז כיום אני מנהלת את הקליניקה והאקדמיה הגדולה בישראל,זכיתי בעזרת הרבה אמונה, ועזרה ענקית מאלוקים להגשים חלום של מאות נשים ועכשיו אשמח גם להגשים את שלך!”

“הדבקת ריסים בשיטה מיוחדת.”

הריס המושלם

נסי את קולקציית ריסי המשי שלנו

הריס המושלם

נסי את קולקציית ריסי המשי שלנו

יש לך שאלה?

אנחנו תמיד כאן בלחיצת כפתור

לשיחה לחצו כאן
PrettyRiss
שלום,
נשמח לעזור לך בוואטסאפ :-)