שאלות ותשובות

צריכה לשאול

שאלות הקשורות לטיפולי הרמה/הלחמת ריסים

משך זמן הטיפול משתנה, והוא תלוי בכמה פרמטרים:
כמות הריסים הטבעיים של הלקוחה.
-המראה/סגנון אותו המאסטרית מבצעת, למשל בהלחמת ריסים ככל שהמראה מודגש יותר הטיפול עלול לקחת קצת יותר זמן.
– גיל הלקוחה (ריסים טבעיים בריאים/חזקים/חלשים).

הזמן הממוצע לטיפול הלחמת ריסים הוא בין שעה וחצי לשעתיים.ולהרמת ריסים הוא בין שעה לשעה וחצי

בהחלט לא!
הלחמת ריסים/ הרמת ריסים מקצועית שנעשת בצורה נכונה תוך שמירה וקפדנות על עבודה נכונה, ההפך הוא הנכון. הלחמת ריסים והרמת ריסים יכולה לשקם ריסים פגועים ואף בריאה ועדיפה ממסקרה. 

כמות הריסים שיש לאישה בממוצע, בקו הריסים העליון הוא בין 100-200 ריסים טבעיים (ובמקרים מסויימים אף יותר).
בהלחמת ריסים אנו מפרידות בעזרת פינצטות ייחודיות כל ריס וריס, ומדביקות עם דבק מיוחד עליהם ריסים חדשים.

ובהרמת ריסים אני מרימות ומסרקות כל ריס בצורה מדוייקת על התבנית.
התהליך לוקח בין שעה-  לשעתיים.  מכיוון שתהליך ההפרדה/סידור הוא ארוך, וגם הכי חשוב! ללא הקפדה על הכלל הזה, יווצר נזק לריסים הטבעיים.

בגופנו מתרחשים תהליכים כגון התחדשות בחלקי הגוף, כמו של הציפורניים שלנו, העור שלנו והשיער. גם הריסים שלנו כמו רוב השיער בגוף צומחים מחדש. אך בשונה מהשיער למשל על הראש, לריסים שלנו יש אורך חיים קצר יחסית של 3-4 חודשים ומה זה אומר? הריסים שלנו נושרים וצומחים מחדש, גם אם ריס כלשהו נפגע ממעגל ריסים, אש, תלישה מכוונת עבודה של מלחימה לא מנוסה או כל סיבה אחרת יגדל ריס חדש במקומו לאחר זמן. אז בהחלט שום נזק בלתי הפיך לא יכול להיגרם לריסים הטבעיים שלנו כתוצאה מהטיפול.
בגופנו מתרחשים תהליכים כגון התחדשות בחלקי הגוף, כמו של הציפורניים שלנו, העור שלנו והשיער. גם הריסים שלנו כמו רוב השיער בגוף צומחים מחדש. אך בשונה מהשיער למשל על הראש, לריסים שלנו יש אורך חיים קצר יחסית של 3-4 חודשים ומה זה אומר? הריסים שלנו נושרים וצומחים מחדש, גם אם ריס כלשהו נפגע ממעגל ריסים, אש, תלישה מכוונת עבודה של מלחימה לא מנוסה או כל סיבה אחרת יגדל ריס חדש במקומו לאחר זמן. אז בהחלט שום נזק בלתי הפיך לא יכול להיגרם לריסים הטבעיים שלנו כתוצאה מהטיפול.
לא, טיפול מקצועי ונכון לא כואב או מורגש כלל. בקליניקה שלנו תוכלי להנות משקט, מוזיקה מרגיעה ונעימה, ואולי אפילו לנמנם קצת תוך כדי הטיפול. נגלה לך סוד קטן.. הרבה מהלקוחות שלנו מגיעות כדי לתפוס שינה טובה באמצע היום.
מלבד 48 שעות ראשונותבהן צריל לשמור על הריסים יבשים ולתת להם להתייבש מהדבק, בוודאי! שיטת ה “ריס ריס” נועדה כדי שהלקוחה תרגיש בנוח לאורך כל הזמן ואפילו לא תרגיש את הריסים עד ההגעה למילוי,  אחד הדרכים הטובות ביותר לזהות הלחמת ריסים תקינה היא פשוט לא להרגיש אותה! בנוסף, יש חשיבות רבה לשטיפה של איזור העיניים לשמירת ההיגיינה ולמניעת זיהומים ודלקות עיניים, לכן זה גם מחייב.
מעטות הנשים שאלרגיות לדבק המיוחד של ההלחמה או לחומרים של הרמה, אך אם את רגישה מאוד בדרך כלל, סובלת מאלרגיות באופן קבוע ומדלקות עניים ממושכות, ואת חוששת, תוכלי להגיע ל”בדיקת אלרגיה”, הבדיקה היא כמו מבחן קטן בו נבצע הלחמה של ריס אחד על קו הריסים העליון ונבדוק אם יש איזו תגובה אלרגית בלתי רגילה. ובהרמה- מריחת החומר והצבע על איזור קטן ביד. לאחר 24 שעות נוכל לדעת בוודאות אם את מתאימה או לא מתאימה לביצוע הלחמת ריסים/ הרמת ריסים. במידה ועשית הלחמת ריסים בעבר וגילית שאת אלרגית, יש לנו דבק מיוחד שבוא עדין יותר ותוכלי להתנסות שוב אצלנו.
מתאימה בהחלט! ישנם מגוון רחב של צבעים. ריסים בגוון שחור, חום בהיר או כהה, אפילו אדום ירוק וסגול! יש אפשרות להשתמש בכל אחד מהם, לפי הטעם שלך. כלומר אם את בלונדינית ואת לא רוצה שהריסים יבלטו יתר על המידה, אז נבחר עבורך את הגוון החום בהיר או כהה. אבל אם תרצי שבכל זאת הריסים יבלטו נוכל גם להשתמש בצבע השחור. לגבי טיפול הרמת ריסים, אנו צובעות את הריסים בצבע שחור- ניתן גם בצבע חום.
– הלחמת ריסים – החומרים אינם נכנסים למערכת הדם בגוף , החל מהדבק, חומרי הניקוי וכמובן שהריסים עצמם. הטיפול עצמו מתבצע באופן חיצוני בלבד ולא נוגע בעור או פולשני. לפני ואחרי כל טיפול הכלים עוברים חיטוי לכן את יכולה להיות רגועה שהטיפול לא מהווה סכנה לך ולעוברך. הרמת ריסים- הטיפול אינו מותר במהלך כל ההריון מכיוון והחומרים עלולים לחדור פנימה.
בכל סוף טיפול, את תקבלי מסרק אישי שנועד במיוחד להלחמת ריסים, איתו תוכלי לסרק היטב ולסדר את הריסים שלך בכל רגע נתון. המסרק קטן וקומפקטי. לגבי הרמת ריסים- לאחר חודש וחצי הריסים עלולים להיות פחות מסודרים דעי זה הזמן לחדש את הטיפול.
לא ניתן לבצע טיפול על עין חולה או רגישה. נחכה עד להלחמה מלאה (בדרך כלל חודש) ולאחר מכן נבצע טיפול.
בוודאי, בטיפול עצמו תתבקשי להוריד את העדשות, ומיד לאחר הטיפול תוכלי להחזיר אותן בחזרה. המלצה שלי: יש להגיע עם הקופסא הקטנה של העדשות. ובכל מקרה גם אם שכחת, תמיד תוכלי למצוא אצלנו מים מיוחדים לאחסון עדשות מגע.

תלוי לפני כמה זמן עברת את הטיפולים, יש לחכות חצי שנה לאחר הטיפולים ורק אז להגיע לבצע הלחמת ריסים המידה וצמחו ריסים חדשים ויש על מה לעבוד. לגבי הרמה- לא הייתי ממליצה, רק אם הריסים חזרו לגמרי למצב הקודם ויש נפח.

יש לחכות בין חודשיים לחצי שנה לאחר הטיפול, תלוי בהמלצת הרופא. מכיוון שהעניים רגישות לאחר מכן. אך מלבד הזמן שצריך לחכות אין שום בעיה לבצע טיפול.

לא חייב. אומנם כמעט תמיד הלקוחה מבקשת לצבוע את הריסים כדי להדגיש אותם, אבל במידה ויש בקשה להמנע מצביעת הריסים ניתן גם להרים את הריסים ללא צביעה. או לחלופין להשתמש בצבע חום עדין יותר מהשחור במידה וזו הסיבה להימנעות מהצבע.

שאלות בנוגע לקורס הרמה/הלחמת ריסים

גם אני לא ידעתי בהתחלה אם מתאים לי ללמוד את התחום. אבל היה בי רצון עז להצליח בעצמי ולהתקדם. רציתי למצוא את התעסקוה שתגרום לי לסיפור ואושר. אם יש לך רצון להצליח ואת אוהבת ליצור שינוי עבור אנשים אז אף פעם לא מסוכן ללמוד תחום חדש.

 

עבדתי מאוד קשה כדי לבנות את הקורס כך שהתלמידה מקבלת את כל מה שדרוש כדי ישר לצאת לדרך לאחר הקורס . גיליתי שעבודה אינטנסיבית ורצופה מביאה יותר תוצאות . ברגע שיש הפסקה של יותר מיום אחד הפרקטיקה נחלשת. במידה ואת מגיעה כדי ללמוד ועם רצון להצליח אין סיבה שהזמן לא יספיק. ואני תמיד אומרת, גם לאחר הקורס אני כאן עבורך לכל שאלה ואם צריך גם פרקטיקה נוספת במידה ולאחר תוכנית העבודה משהו לא צלח.

חד משמעית כן! בכל הערכות שלנו תקבלי את כל החומרים הדרושים להתחלת עבודה מיידית. מלבד מיטת טיפולים, כיסא ומנורה לא תצטרכי שום דבר.

 

גם במהלך הקורס וגם לאחר מכן אני זמינה עבורכן לכל שאלה דרך הוואטספ והטלפון, בנוסף לאחר סיום הקורס תקבלי גישה בלתי מוגבלת לאיזור אישי מיוחד באתר שלנו אשר מוצע רק לתלמידות בו תמצאי שאלות ותשובות נפוצות, סרטוני הדרכה, וטפסים שימושיים להורדה.

באתר האינטרנט ובחנות אצלנו בקליניקה מוצעים כל המוצרים הנמצאים בערכה , אותם תוכלי להשלים ולרכוש בהנחה מיוחדת עבור התלמידות שלי. בנוסף, תוכלי גם להתייעת עם רכזת ההזמנות טלפונית לגבי כל שאלה שתרצי לשאול לגבי הרכישה.

ההמלצה שלי היא ללמוד את שתי התחומים, הסיבה העיקרית היא שהטיפולים הלחמת ריסים והרמת ריסים אלו טיפולים משלימים. למשל אני נתקלת בהרבה לקוחות שלאחר שהחליטו לבצע הלחמה, התחרטו ושינו בפגישה לטיפול הרמה ולהיפך. או נשים שחשבו שהרמת ריסים מתאימה להן ובפועל מסתבר שהריסים הטבעיים דלילים מדי כדי לבצע הרמה והלחמה היא הפתרון הנכון עבורן ולהיפך. לכן אני מאוד בעד לדעת לבצע את שתיהם כדי לתת פתרון תמיד לכל לקוחה במקרה הצורך.

לא, אני מאוד מתנגדת לטיפול הדבקת ריסים מכיון והטיפול הורס ופוגע בריסים הטבעיים. נתקלתי בהמון לקוחות שנפגעו, וכתוצאה מהטיפול ההרסני והפוגעני הזה אותן נשים וויתרו לגמרי על טיפולי ריסים.
כמו בכל טיפול קוסמטי, בתחילת הדרך הטיפול לוקח יותר זמן מהרגיל, זמן עבודה למתחילות- עומד על כ 3-4 שעות. אך הסירי דאגה מליבך הזמנים מתקצרים מהר מאוד ככל שאת צוברת קצת יותר פרקטיקה. תמיד תזכרי שהמטרה זה מה שחשוב. ובסופו של דבר כולן מקצרות את זמני העבודה וזה משתלם ובגדול!

הרשמה

הירשמי עכשיו וקבלי הנחה

הרשמי לקבלת הנחות עדכונים ומבצעים במייל

הרשמה

הירשמי עכשיו וקבלי הנחה

הרשמי לקבלת הנחות עדכונים ומבצעים במייל

תמיכה

איך אפשר לעזור?

לשיחה לחצו כאן
PrettyRiss
שלום,
נשמח לעזור לך בוואטסאפ :-)