קורס הלחמת ריסים

למה אצלנו

קורס הלחמת ריסים

אז אחרי שהכרנו קצת באתר, נספר לך על קורס הלחמת ריסים שלנו.

קורס הלחמת ריסים באקדמיה שלנו הוא בעל מסלול מקצועי ויסודי,  המתמקד בשיטה הרוסית, באמצעות הלחמה אותו מעבירה אחת המאסטריות הנחשבות בישראל בתחום הריסים קורל תורגמן בעלת תעודות הסמכה ממאסטריות ושופטות בינלאומיות.
בקורס שלנו תקבלי את כל הכלים והידע הכי מעודכנים על מנת לעסוק בתחום ממש בסיום הקורס.

ניסיון קודם

לא נדרש ידע או ניסיון בתחום כדי ללמוד אצלנו, הקורס מובנה ומתאים במיוחד עבור נשים שמחפשות קורס מקיף הכולל את הבסיס של התחום, גם ללא ניסיון, אצלנו תוכלי ללמוד קורס מקצועי ושיטות ברמה הגבוה ביותר.
אם את כבר עוסקת במקצועות היופי – התחום הוא מושלם להוספה לסל הטיפולים שלך ולספק כ שירות משלים אותו תוכלי להציע ללקוחותייך ולקבל הכנסה נוספת משתלמת מאוד.

 

מה לומדים בקורס הלחמת ריסים שלנו?

בקורס תלמדי את השיטה ״הרוסית״ שיטה קפדנית ומיוחדת, אשר דוגלת בשמירה על הריסים הטבעיים לאורך זמן, ואף משקמת אותם.
בקורס תלמדי תיאוריה מקיפה ומעניינת, טכניקות עבודה להלחמה, לימוד שיטת המראה הקלאסי, דו ממיידי, תלת ממיידי, ווליום.
איך מתאימים את הריסים ללקוחה לפי מבנה פנים וסגנון מתאים, נלמד על מגוון אפקטים כגון – המראה החתולי, טבעי, בובתי, פתוח ועוד…
הקורס כולל גם לימוד שיווק נכון ובניית מחירון בצורה חכמה. נדבר על צילום נכון, זוויות ועיצוב.
החלק הפרקטי כולל עבודה ותירגול על בובות ועל מודליסטיות עם ליווי אישי וצמוד של קורל בעצמה לאורך כל הקורס.

הכשרה נוספת מטעם המותג EYETALENT האיטלקי בונוס ענקי!

הקורס אצלנו מתמקד בשימוש עם החומרים של EYETALENT  איטליה. אחת החברות המוכרות  לחומרים סופר איכותיים להלחמת ריסים, החברה הינה בין הראשונות בישראל שהוציאה חומרים אורגניים ובו זמנית מהירים אשר התוצאות שלהם מחזיקים כלפחות 30% יותר מעמד מחומרים אחרים בשוק!
EYTALENT פיתחה שיטה ייחודית אשר לא רק גורמת לריסים להיות מורמות ומודגשות באופן קבוע, אלא בזכות החומרים שלה גם משקמת ומזינה את השיער הטבעי לאורך זמן. כל הריסים המלאכותיים עשויים מסיב מיוחד בשם PBT קוריאני, החומר החזק, היוקרתי והעמיד ביותר בפנים חום/קור/ ומונע שינוי צורה של הריסים לאחר הטיפול והיפואלרגני. לאחר השתלמות מיוחדת המיועדת למורות בלבד במשרדי המותג, האקדמיה שלנו נבחרה להוביל וללמד בישראל מטעם החברה האיטלקית, ולזכות בבלעדיות מטעם המותג כסניף מרכזי בישראל להובלת התלמידות עם הנחות שוות ומחירים אקסקלוסיביים לתלמידות שלנו בלבד. ביחד עם החומרים האיכותיים של המותג והשיטות היחודיות ,כל תלמידה שלנו מקבלת בסיום הקורס לא רק תעודה מטעם האקדמיה Pretty Riss, אלא גם תעודה בינלאומית נחשבת ביותר ויחודיות שניתן להשיג רק בקורס שלנו.

 

האם מקבלים ערכת מוצרים בקורס הלחמת ריסים?

במהלך הקורס תקבלי ערכת חומרים מפוארת עם מוצרים מהשורה הראשונה, הערכה מספיקה ל 30 לקוחות לפחות.
הערכה כוללת את כל החומרים הדרושים להתחלת עבודה מיידית של המותג EYETALENT.
המוצרים נבחרו בקפידה רבה! והורכבו על ידי קורל בעצמה, וע”י מנכל EYETALENT ישראל. את כל המוצרים האיכותיים שלנו שתקבלי בערכה ניתן למצוא גם לאחר הקורס בהנחה מיוחדת עבור תלמידות בלבד בחנות האינטרנטית שלנו או בחנות בקליניקה.
לכל תלמידה ישנה אפשרות לקבל משלוח עד הבית ונציגה שפנויה לשוחח ולתת מענה על שאלות בעת הרכישה הכולל ייעוץ מקצועי.

שווי הערכה הינו 1000 ש”ח!

מי מלמד בקורס הלחמת ריסים שלנו?

 

את לימודי הקורס מנחה קורל מאסטרית ומייסדת החברה, קורל נחשבת למומחית מהשורה הראשונה, נוהגת להעביר קורסים והשתלמויות לתלמידות מכל הארץ, בעלת וותק בלימוד כל השיטות השונות.
קורל עברה השתלמויות רבות מסביב לעולם אצל מאסטריות ושופטת בחול. קורל נוהגת להשתתף בתחרויות, ובכנסים מיוחדים.
קורל מרצה בלעדית בכנס השנתי לקוסמטיקאיות הגדול בישראל של חברת ״Benita” , כבר שנים. הקימה את הכנס הגדול בישראל למלחימות ומרימות ריסים “THE LASH OSCAR” אשר הביא ארצה מעל ל 7 מאסטריות ומאסטרים מרחבי העולם להעביר קורסים והשתלמויות בישראל.
קורל פיתחה בבלעדיות שורת מוצרים איכותיים אשר ניתן למצוא רק אצלנו, החומרים הותאמו במיוחד לאקלים הישראלי וכמובן ממשיכה להביא חידושים ולהעביר הרצאות בישראל למלחימות ומרימות ריסים במקצוע.

מה מייחד את האקדמיה שלנו ממקומות לימוד אחרים של קורס הלחמת ריסים?

מלבד תוכנית הלימוד המקצועית שלנו, אצלנו כל בוגרות הקורס מקבלות ליווי אישי וצמוד ללא הגבלה! את הליווי נותנת במסירות קורל בעצמה, מה שנותן הרבה ביטחון ועזרה לבוגרות הקורס שלנו, הליווי כולל תוכנית עבודה אותה קורל בנתה.
בנוסף, כל בוגרת תקבל קישור לקבוצת וואטספ ייחודית בה נמצאות מעצבות ריסים שסיימו בהצלחה את הקורס ויוכלו להתייעץ ולשתף גם שם.
בנוסף לכל תלמידה ניתנת גישה בלתי מוגבלת לאיזור אישי באתר שלנו, בו היא תמצא את כל הסרטונים מהחלק הפרקטי בקורס, טפסים שונים להורדה, ומגוון רחב וידע נוסף שיעזור ועוד…
והכי חשוב, מכיוון ואנו בטוחות ביעילות הקורס שלנו, אנו מציעים “אחריות” על הקורס, ומה זה אומר בעצם? כל תלמידה אשר עשתה את תוכנית העבודה והלכה לפי השלבים ולא הצליחה, יכולה לחזור ליום פרקטי נוסף ללא עלות באקדמיה שלנו. הכל רק כדי שתצליחי!

למי מתאים לעשות קורס הלחמת ריסים?

קורס הלחמת ריסים – להיות בימינו אשת מקצוע בתחום הקוסמטיקה וטיפולי היופי זה לא עניין של מה בכך. יש היום לא מעט נשות מקצוע שעובדות בתחומים האלה בכל רחבי הארץ. בנוסף, יש גם שלל טיפולים שכל אשת מקצוע יכולה להציע ללקוחות שלה.

לכן טבעי שגם את, כמו הרבה קולגות בתחום שלך, תרצי להתקדם. את לא באמת יכולה להמשיך להגביל את הקליניקה שלך רק למספר מצומצם של טיפולים. בנוסף, ממש כפי שקורה בתחומים אחרים, כולנו יודעות לומר שגם בתחום הזה השינויים קורים מהר.

זה אומר, למשל, שאומנם לפני שנים לק ג’ל לא היה קיים, אך היום כל אישה רוצה טיפול כזה. לכן, אם גם את לא זוכרת מתי למדת משהו חדש, הגיע הזמן שתעשי זאת. לאחרונה קרה לא פעם שהלקוחות שאלו אותך לגבי הלחמת ריסים? יצא לך לאכזב כמה מהן ולהגיד שאת לא עושה טיפולים כאלה? אם כך, עכשיו זה הרגע להירשם לקורס של הלחמת ריסים.

האמת היא, שאופציה כמו קורס להלחמת ריסים היא לא במקרה הבחירה של נשות מקצוע רבות מהתחום שלך. לכן, אם גם את רוצה לעמוד בקצב התחרות, למה לחשוב פעמיים? בנוסף, את יכולה להיות בטוחה שקורס כזה גם יהיה מעניין. הוא יפתח לך צוהר אל תחום חדש שהפך ללהיט גדול. לכן, אם את לא רוצה להרגיש שאינך מעודכנת בכל החידושים, קורס של הלחמת ריסים יתאים לך.

הכירי את היתרונות של קורס הלחמת ריסים

את תוהה למה היום עוד ועוד קולגות שלך מדברות אתך על קורס הלחמת ריסים? זה לא במקרה. האמת היא, שנשים רבות מתעסקות בצורת הריסים שלהן. לכן יש גם הרבה נשות מקצוע שרוצות לתת להן שירות ולכן ברור מדוע התחום פורח. ריסים, כפי שאת יודעת בוודאי לומר לבד, משפיעים על ההופעה החיצונית של כל אישה.

אומנם התפקיד שלהם הוא להגן על העיניים, אך בפועל, הם חלק בלתי נפרד מהיופי של כולן. הם יכולים להגדיש את צורת העין, לשנות אותה וגם להדגיש את צבע העיניים. זו הסיבה שבגללה כל אישה כמעט חולמת על ריסים מושלמים. את, במידה ותבחרי לעשות קורס של הלחמת ריסים, תוכלי להגשים לאותן נשים את החלום! היתרונות הנוספים של לימודים כאלה, הם כמובן עסקיים וכלכליים.

אם תלמדי קורס כזה ותקבלי את תעודת ההסמכה, תוכלי להרחיב את השירותים הניתנים בקליניקה שלך. מהר מאוד את תראי כיצד כל התורים אצלך מתמלאים, כך שכדאי שתתחילי לחפש עוזרת כבר ברגעים אלו ממש. קורס של הלחמת ריסים יעניק לך את הכלים ואת הידע שאת צריכה כדי להלחים לכל אישה ריסים מהממים. לכן, אם את חיה ונושמת את תחום היופי, כדאי שתירשמי עוד היום ללימודים כאלה.

מה כולל קורס של הלחמת ריסים?

בבואך להירשם לקורס של הלחמת ריסים, חשוב שתבדקי מה הוא כולל. הרעיון, אם את כבר לומדת, הוא לקבל את הכלים הטובים ביותר שיהפכו אותך לאשת מקצוע טובה. במקרה של קורס צריך לבחור קורס ברמה גבוהה, כי כל אופציה אחרת לא תהיה מספיק מעמיקה.

יש היום שיטות שונות לטיפול בריסים של לקוחות, אך אין ספק שהלחמת ריסים בשיטה הרוסית היא הבחירה המנצחת. זה בדיוק מה שמחכה לך בלימודים מהסוג הזה, כך שאחרי שתקבלי תעודת הסמכה, תוכלי לצאת לדרך. אם מה שמטריד אותך זה הנושא של ניסיון קודם, את יכולה להסיר דאגה מלבך.

היום לא צריך ניסיון קודם כדי ללמוד קורסים של הלחמת ריסים. העניין הוא שיש היום אפשרות לעשות קורס כזה שמיועדת גם למי שמגיעה בלי ידע ורקע בתחום. במסגרת קורס כזה תלמדי נושאים שונים וחשובים. למשל, מה כוללת השיטה הרוסית של הלחמת ריסים? מה חיובי בה ולמה היא מוצלחת יותר משיטות אחרות? בנוסף, קורס הלחמת ריסים כולל כמובן גם לימוד של טכניקות הלחמה שונות.

תלמדי ליצור עבור הלקוחות שלך ריסים בצורה קלאסית, בצורה דו מימדית וגם בצורת תלת מימד. חשוב לא פחות – בלימודים תלמדי להתאים לכל לקוחה את המראה המושלם עבורה. לא כל לקוחה שמגיעה להלחמת ריסים יודעת לבחור את המראה המחמיא לה, ויש לכך חשיבות רבה.

הערך המוסף של קורס מקצועי להחלמת ריסים

בנוסף לכך שתלמדי להתאים לכל לקוחה את מראה הריסים הנכון לה, כמו מראה טבעי, חתולי וכדומה, תקבלי גם ערך מוסף. קורס הלחמת ריסים כולל גם את הנושא של שיווק נכון. זה לא משנה אם כבר יש לך קליניקה משלך או לא. אם, למשל, כבר יש לך קליניקה ואת מכניסה שירות נוסף כמו הלחמת ריסים, עלייך לדעת איך לשווק אותו.

לעומת זאת, אם את מתכוונת לפתוח קליניקה אחרי הקורס, מובן שתצטרכי לשווק אותה. לכן, אם תוכלי לבחור קורס של הלחמת ריסים שבו תלמדי, בין היתר, על שיווק העסק שלך, מה טוב. מעבר לכל אלה, בקורסים מהסוג הזה לומדים גם על צילום בצורה נכונה, על זוויות ועל עיצוב. אם תהית איך מתקיימים הלימודים, מובן שצריך לקחת בחשבון את הנושא הפרקטי.

אחרי הכול, את עושה היום קורס הלחמת ריסים כדי שתוכלי לבצע את העבודה על הלקוחות שלך. לכן בוודאי תשמחי לדעת שבמסגרת קורס כזה תוכלי להתאמן על בובות וגם על מודליסטיות. חשוב מאוד כמובן לבחור קורס שבו הליווי האישי הוא חלק מהעניין. בסופו של דבר, לכל תלמידה יש קצב אחר. לכן רצוי ללמוד במקום שבו יעשו את הדברים בקצב שלך. כך תוכלי להרגיש שאת מפנימה את הדברים ובצורה כזאת תוכלי להלחים ריסים לכל לקוחה שתפנה אלייך.

הלחמת ריסים כדאי ללמוד רק בפריטי ריס

עשית חיפוש מהיר וראית שיש לא מעט מקומות שבהם מתקיימים קורסים בתחום הזה? את מתלבטת לגבי השאלה איזה קורס הלחמת ריסים באמת שווה את ההשקעה שלך? מובן שאפשר להבין אותך. לפעמים שפע הבחירות עלול להיות מורכב ומסובך. יחד עם זאת, החדשות הטובות הן שאם תפני אל פריטי ריס, תצאי מרוצה.

פריטי ריס זו אקדמיה וקליניקה מובילה המנוהלת על ידי קורל תורגמן. היא עוסקת בכל מה שקשור לריסים מזה שנים רבות, כך שאתה את בידיים טובות. בנוסף לכך שכאן הקורס מעניין וברמה גבוהה, הוא כולל עוד כמה פינוקים. למשל, תקבלי בקורס הזה ערכה עם חומרים שמספיקה לפחות ל25 לקוחות!

זה אומר שכבר ביום שבו תקבלי את תעודת ההסמכה שלך, ובלי לקנות חומרים, תוכלי להתחיל לעבוד! בנוסף, את יכולה להיות רגועה ולכן שכל החומרים שבהם עושים שימוש בקורס הזה הינם ברמה גבוהה מאוד. לכן תוכלי להבטיח ללקוחות שלך, וגם לקיים, שהן תקבלנה ממך את הטוב ביותר.

כלים נוספים הניתנים בקורס

בקורס נלמד אודות שיווק נכון, סודות על אינסטגרם וטכניקות פרסום.
בניית מחירון ייחודי בצורה חכמה, זוויות צילום ואפליקציות סודיות לעריכת תמונות.
כלים מצויינים למינוף העסק ועוד סודות שרק קורל יודעת לספר.

איזו תעודה מקבלים מהאקדמיה שלנו?

בסיום מסלול הלימודים, בוגרות הקורס מקבלות תעודת הסמכה להלחמת ריסים.
התעודה תאפשר לך להשתלב בתחום הפופולרי ולמשוך לקוחות חדשות בזכות שם האקדמיה שלנו שהולך לפנינו. 

יש לך שאלה?

אנחנו תמיד כאן בלחיצת כפתור

קורס ריסים פרימיום

5,900 ₪

קורס הרמת ריסים

2,700 ₪

קורס הלחמת ריסים

3,700 ₪

התגובות שלכן

אהבה חדשה

עדן משה
תלמידה ולקוחה של החנות

“קורלי אהובה שלי!!!
תודה רבה רבה רבה על הכל . הסבלנות, ההקשבה , הלמידה, העזרה והכל בכיףףף ובחיוך!! ללא ספק זכיתי והיה שווה להגיע את כל הדרך עד אלייך! אוהבת אותך יפה שלי”

עדן מנהריה

אוריה
תלמידה ולקוחה של החנות

“היה חשוב לי לשתף אותך בהצלחה שלי שהרבה ממנה זה את.
אני בתפוסה מלאה לשבועיים הקרובים!
כמה שזה מטורף ולא מובן מאליו שזה יקרה כל-כך מהר.”

אתי לוי
תלמידה ולקוחה של החנות

“קורל יקרה. ראשית לפני הכל… רציתי להגיד לך שאת אישה מיוחדת. מלאת רוך ועדינות. מקצועית ללא פשרות!!! הייתה לי חוויה מיוחדת.
שהברכה תשכון לעד בביתך.”

סתיו בוזגלו
תלמידה ולקוחה של החנות

“קורל אהובה !רוצה להגיד לך תודה על הליווי הצמוד על העזרה והתמיכה אין כמוך נהנתי ממש ולמדתי המון… מקווה שניפגש שוב בקרוב בע”ה תודה ענקית!!!”

בת אל דוידוב
תלמידה ולקוחה של החנות

“היה מושלם נהנתי מכל רגע לא מפסיקה לעלות אותך בכל מקום אפשרי ולספר עלייך על הטוב לב שלך ועל הנתינה היה לי כיף, אני אתגעגע”

חד משמעית כן! בכל הערכות שלנו תקבלי את כל החומרים הדרושים להתחלת עבודה מיידית. מלבד מיטת טיפולים, כיסא ומנורה לא תצטרכי שום דבר.

גם במהלך הקורס וגם לאחר מכן אני זמינה עבורכן לכל שאלה דרך הוואטספ והטלפון, בנוסף לאחר סיום הקורס תקבלי גישה בלתי מוגבלת לאיזור אישי מיוחד באתר שלנו אשר מוצע רק לתלמידות בו תמצאי שאלות ותשובות נפוצות, סרטוני הדרכה, וטפסים שימושיים להורדה.

לא, אנחנו מתנגדים לטיפול הדבקת ריסים מכיוון והטיפול הורס ופוגע בריסים הטבעיים. נתקלתי בהמון לקוחות שנפגעו, וכתוצאה מהטיפול ההרסני והפוגעני הזה אותן נשים וויתרו לגמרי על טיפולי ריסים.

כמו בכל טיפול קוסמטי, בתחילת הדרך הטיפול לוקח יותר זמן מהרגיל, זמן עבודה למתחילות- עומד על כ 3-4 שעות. אך הסירי דאגה מליבך הזמנים מתקצרים מהר מאוד ככל שאת צוברת קצת יותר פרקטיקה. תמיד תזכרי שהמטרה זה מה שחשוב. ובסופו של דבר כולן מקצרות את זמני העבודה וזה משתלם ובגדול!

עבדתי מאוד קשה כדי לבנות את הקורס כך שהתלמידה מקבלת את כל מה שדרוש כדי ישר לצאת לדרך לאחר הקורס . גיליתי שעבודה אינטנסיבית ורצופה מביאה יותר תוצאות . ברגע שיש הפסקה של יותר מיום אחד הפרקטיקה נחלשת. במידה ואת מגיעה כדי ללמוד ועם רצון להצליח אין סיבה שהזמן לא יספיק. ואני תמיד אומרת, גם לאחר הקורס אני כאן עבורך לכל שאלה ואם צריך גם פרקטיקה נוספת במידה ולאחר תוכנית העבודה משהו לא צלח.

באתר האינטרנט ובחנות אצלנו בקליניקה מוצעים כל המוצרים הנמצאים בערכה , אותם תוכלי להשלים ולרכוש בהנחה מיוחדת עבור התלמידות שלי. בנוסף, תוכלי גם להתייעת עם רכזת ההזמנות טלפונית לגבי כל שאלה שתרצי לשאול לגבי הרכישה.

גם במהלך הקורס וגם לאחר מכן אני זמינה עבורכן לכל שאלה דרך הוואטספ והטלפון, בנוסף לאחר סיום הקורס תקבלי גישה בלתי מוגבלת לאיזור אישי מיוחד באתר שלנו אשר מוצע רק לתלמידות בו תמצאי שאלות ותשובות נפוצות, סרטוני הדרכה, וטפסים שימושיים להורדה.

לשיחה לחצו כאן
PrettyRiss
שלום,
נשמח לעזור לך בוואטסאפ :-)